Konfor setleri ile aracınıza premium görünüm verin.

Graficar - Hakkımızda

     Engin Yıldız

Graficar - Hakkımızda
distribution

Tüm Dünyaya Kargo!

Ürünlerimiz Türkiye ve Dünyanın her yerine gönderilmektedir.

costumer

Mutlu Müşteriler

Uyumlu araç model sayımızı artırmak ve daha fazla mutlu müşteri için çalışmaktayız.

6
HİZMET YILI
3569
ÜRÜN SİPARİŞİ
5000
MUTLU MÜŞTERİ
250
ÜRÜN ÇEŞİDİ
www.graficar.com.tr

Graficar Hakkında

Araç modeline göre birebir kalıplara göre lazer ile kesilmiş kendinden yapışkanlı kadife/kumaş setlerimiz uygulama videosu,detaylı görsel talimat ve yönergeleri birlikte Türkiye ve Dünyanın her yerine gönderilmektedir.

 2016 yılında ortaya koyduğumuz “Konfor Seti”adını verdiğimiz araca özel kaplama seti girişimimiz birçok araç sahibi tarafından memnuniyetle karşılandı.
  Neticesinde aynı yıl “Graficar“ Markasının kurulması ile birlikte siz değerli araç sahiplerine Türkiye’de ilk ve tek olarak patentli olan “Konfor Seti” adını verdiğimiz araca özel kaplama ürünlerini tasarlayıp,üretip  sunmaya başladık.

Araç içerisinde en ufak bir tıkırtıyı bile önemseyen müşterilerimizin bu hassasiyetlerini dikkate alarak ürettiğimiz ana ürünümüz olan Konfor Setlerinde araç model sayımızı artırmak ve daha fazla mutlu müşteri için çalışmaktayız.

Bunun yanı sıra yine sadece tarafımızdan üretilen araca özel “Stop Çerçevesi”, genel ve araca özel sticker folyo,tasarım,kesim faaliyetlerimiz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Konfor Seti Nedir?

Türkiye’de ilk ve tek olan “Konfor Setlerimiz” araç içerisindeki sert plastik kaplı,eşya saklama gözlerini ve kapı ceplerini kolayca kadife/kumaş ile kaplamanızı sağlayan bir üründür.

Graficar - 2017-2022